Strona główna
Godziny otwarcia


Szanowni Państwo

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 77 46 00 147 i faksem +48 77 46 00 147. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: sanmed@post.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2001 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku opieki zdrowotnej Specjalizujemy się w podstawowej opieki zdrowotnej w pełnym zakresie, z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej prowadzimy opiekę położniczo - ginekologiczną. Nasza podstawowa działalność prowadzona jest w Tułowicach prz ul. Świerczewskiego 17, gdzie funkcjonują poradnie podstawowej opieki zdrowotnej, poradnia ginekologiczna, gabinet pielęgniarki i położnej środowiskowej, gabinet medycyny szkolnej, pracownia EKG, USG, spirometrii oraz punkt pobrań badań.

NZOZ SANMED prowadzi również poradnie podstawowej opieki zdrowotnej w Łambinowicach przy ul. Dworcowej 4 i w Jasienicy Dolnej nr 16 oraz poradnię ginekologiczną w Niemodlinie przy ul. Wojska Polskiego 5.


Top